You are here

Kviečiami ir vėl susiburti drauge bei kartu sugiedoti Lietuvos „Tautišką giesmę” Laisvalaikis 

Kviečiami ir vėl susiburti drauge bei kartu sugiedoti Lietuvos „Tautišką giesmę”

Tradicijas puoselėjanti TV3 televizija, kaip ir kasmet, kviečia kartu švęsti Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną. Visi lietuviai, visuose pasaulio kampeliuose š.m. liepos 6 d. 21 val. kviečiami ir vėl susiburti drauge bei kartu sugiedoti Lietuvos „Tautišką giesmę”.

TV3 pradėta tradicija šiemet skaičiuoja jau septintus metus ir per šį laiką tapo tautine – liepos 6-ąją Himną giedantys žmonės jau turi įprastas šventės vietas ir kompanijas, o „Tautiška giesmė” su draugais, artimaisiais ar tiesiog bendraminčiais giedama visur – gatvėse, namuose ir net atokiausiuose pasaulio kampeliuose.

Šiemet mūsų šalies Himnas tradiciškai skambės ir iš Vilniaus Vinco Kudirkos aikštės. Visi sostinės gyventojai ir jos svečiai kviečiami 20.40 val. susiburti šioje aikštėje, iš kurios vyks tiesioginė TV3 televizijos Himno giedojimo transliacija. Specialios tiesioginės transliacijos pradžia – liepos 6-ąją, pirmadienį, 20.40 val. O lygiai 21.00 val. suskambės „Tautiška giesmė“.

Tęsiant gražią tradiciją šiais metais taip pat vėl bus kuriamas ir unikalus lietuvių Himno giedojimo žemėlapis. Tapk jo dalimi! Portale tv3.lt/himnogiedojimas esančiame specialiame žemėlapyje pažymėk, kur ketini giedoti „Tautišką giesmę“ šiemet, kad visi kartu visam pasauliui parodytume kokie esame vieningi!

Liepos 6 d. 21.00 val. Lietuvos himnas bus giedamas:

Related posts