You are here

Vieni puošia eglę, kiti – planuoja vasaros išvyką baidarėmis Laisvalaikis 

Vieni puošia eglę, kiti – planuoja vasaros išvyką baidarėmis

baidariu nuoma

Neabejotinai žinote seną gerą liaudies patarlę, jog roges reikia ruošti vasarą. Nesvarbu, apie ką bekalbėtume, dažniausiai daugiausia laimi tie, kurie viską planuoja iš anksto, o ne palieka paskutinei akimirkai. Aišku, ekspromtu patirti nuotykiai kartais palieka pačius geriausius įspūdžius, tačiau neretai būna ir tokių atvejų, kai tenka likti prie suskilusios geldos…Populiariausios šiltojo sezono pramogos – viena tų sričių, apie kurią rekomenduojama pagalvoti kiek įmanoma anksčiau. Taip, dabar, kai už lango žiema ir daugelio mintys sukasi apie Kalėdas, pats metas… baidarėms išsinuomoti.

Plaukimas baidarėmis šiltuoju metu laiku – scenarijus, pasirenkamas dažnos įmonės ar asmeninės šventės paminėjimui ar tiesiog smagiam šeimos ar draugų būrelio laiko praleidimui. Fizinis krūvis bei susiliejimas su gamta – ar begali būti geresnis relaksas norintiems bent akimirkai atsiplėšti  nuo varginančios kasdienės rutinos. Juolab, jog ir aktyvus gyvenimo būdas sostinėje dabar yra „ant bangos“: ir tie vilniečiai, kurie anksčiau mieliau rinkdavosi kitokias pramogas, vis dažniau čiumpa irklą ir sėdasi į baidarę. Ir, iš pradžių viduje maištavę prieš tokią veiklą, šią iš tiesų pamilsta.

Verslininkai, pasirinkę baidarių nuomos verslą kaip savo pragyvenimo šaltinį tikrai nesigaili: klientų netrūksta, o kai kuriems, deja, tenka pasakyti, jog visi „mūsų siūlomi maršrutai užimti, o ir baidarės išnuomotos, pabandykite kreiptis vėliau“.  Nors baidarių nuoma užsiima nemažai įmonių bei privačių asmenų, paslaugos paklausumas lemia, jog geriausia „kąsneliai“ rezervuojami iš anksto. Daugiausia dėmesio sulaukia pasiūlymai, viliojantys patraukliu kainos bei kokybės santykiu bei datos, tinkamos daugeliui poilsiautojų. „Karštosios“ ateinančios sezono datos, kurias rezervuoti derėtų jau dabar – ilgieji savaitgaliai, sutampantys su baidarių nuomos sezonu bei visi vasaros savaitgaliai (prabanga atostogauti vasarą džiaugiasi ne visi, tad poilsiui išnaudoti stengiamasi kiekvieną įmanomą progą).

Kai kuriose baidarių nuomos bendrovių interneto svetainėse gali rasti informaciją, jog rezervacija rekomenduojama prieš porą savaičių. Visgi patirtis byloja, jog tiek laiko iki plaukimo baidare – gerokai per mažai, jog jūsų poilsio planui būtų lemta išsipildyti (nebent turite galimybę keliauti darbo dieną – tada šios pramogos paklausa yra mažesnė). Čiupkite kalendorių jau dabar ir pradėkite planuoti būsimos vasaros išvyką. Beje, patyrę šios pramogos entuziastai sako, jog nėra blogų baidarėms, tad dėl šio klausimo jaudinti nereikia.

Related posts