You are here

Moteriški kombinezonai: laisvalaikiui ir elegancijai Žmonės 

Moteriški kombinezonai: laisvalaikiui ir elegancijai

kombinezonaiTurbūt nėra vyro, kurio garderobe nerastume sportinės aprangos kostiumo. Tuo tarpu ne kiekviena vilnietė skiria daug dėmesio sportiniams drabužiams, kurie, beje, gali būti drąsiai nešiojami laisvalaikiu. Tačiau pastaraisiais metais Lietuvoje sparčiai populiarėja kombinezonai. Pasirodo, Vilniaus moterims šis drabužis ypač patinka, tad tokių drabužių kataloguose galima rasti skirtingų stilių kombinezonų.

Laisvalaikiui ir namams

Tikra tiesa, kad kombinezonai šiuo metu išgyvena tikrą prisikėlimą. Prieš kelis dešimtmečius buvo sunku įsivaizduoti, kad su kombinezonu kažkas vyktų susitikti su draugais. Tai buvo retai sutinkamas drabužis, kuris dažniausiai asocijavosi su statybų ar remonto darbais. Dažniausiai kombinezonai buvo nešiojami dirbant, taip pat žvejojant. Tačiau šiandien kombinezonai vėl kopia į populiarumo viršūnę ir tampa itin svarbia šių laikų mados dalimi.

Norintys prisitaikyti prie klientų poreikių, drabužių gamintojai siūlo įvairius kombinezonų variantus. Pavyzdžiui, moterims kombinezonai puikiai tinka kaip laisvalaikio apranga arba namų drabužis. Tai patogus ir leidžiantis judėti drabužis, kuris gali būti iš lengvo audinio, kuris nesukelia alergijos.

Šaltiems orams

Dažnai atvėsus orams, norisi rinktis itin šiltus drabužius ne tik namuose, bet ir išėjus į lauką. Todėl kombinezonai ypač išpopuliarėja būtent šiuo metu laikotarpiu. Moterims tai puikus pasirinkimas. Kai už lango spaudžia šaltukas, o namuose norisi jaukumo – kombinezonas puikiai tiks geresnei nuotaikai palaikyti. O kai tokiu oru tenka nukulniuoti iki parduotuvės, išvesti šunį ar norisi pasivaikščioti gryname ore, šiltas kombinezonas – tinkamas pasirinkimas. Tokiems orams galima rinktis storesnės medžiagos kombinezonus, kurie siuvami su pašiltinimu. Taigi, nebebaisus net didžiausias speigas.

Moteriškai elegancijai

Dažnai moterys iš Vilniaus galvoja, kad sportiniai drabužiai atima iš jų moteriškumo ar elegancijos, tačiau kombinezonai jau seniai nebėra tas drabužis. Šiandien kombinezonų parduotuvėse galite rasti labai platų pasirinkimą moteris. Tarp šiltų sportiškų kombinezonų, dailiosios lyties atstovėms siūlomi itin elegantiški, moteriškas linijas pabrėžiantys kombinezonai iš veliūro. Tai spindintys, švelnios medžiagos kombinezonai, puikiai tinkantys laisvalaikio praleidimui. Moterims siūlomi įvairūs skirtingi variantai su plačia kaklo iškirpte, blizgančiais elementais. Moterų patogumui veliūro kombinezonai gali būti netgi atskirų dalių: kelnių ir džemperio su ar be gobtuvo. Kiekviena moteris gali pasirinkti jos stilių labiausiai atitinkantį variantą, kad jaustųsi patogiai ir moteriškai.

 

Related posts