You are here

Koks moteriškas laikrodis patiktų vilnietėms? Žmonės 

Koks moteriškas laikrodis patiktų vilnietėms?

laikrodis

Moteriški laikrodžiai internetu perkami gana aktyviai. Kodėl? Todėl, kad yra siūlomi pigiau nei fizinėse parduotuvėse (šio teiginio gal ir nepritaikytume kiekvienu atveju, tačiau dažniausiai kainos internete būna mažesnės). Bet laikrodžiai traukia žvilgsnį ne tik dėl to. Vilniečių dėmesiui – mintys apie tai, kuo gi tas dėmesys pritraukiamas.

Moteriški laikrodžiai internetu parduodami atsižvelgiant į asortimento variacijas ir naujoves. Todėl kiekviena pirkėja gali rasti ir išsirinkti tai, kas atrodo įdomu, kas priimtina dizaino atžvilgiu ir pasižymi reikiamomis funkcijomis.

Moteriškų laikrodžių (kaip ir vyriškų) kainos Vilniuje gali skirtis ne tris ir ne penkis kartus. Manote, kad tai reiškia, jog kai kurie modeliai tampa paprasčiausiai neįperkami? Interpretuotume kitaip: tai reiškia, kad kiekviena pirkėja turi galimybę atsirinkti. Ypač patogu pirkti internete. Čia pasirenkama, kokiose kainų ribose ieškoti, tad tokiu principu pavyksta susitelkti ir įsigyti visapusiškai puikų daiktą.

Laikrodžių daug, nuomonių dar daugiau

Nors pradžioje (antraštėje) skamba klausimas, koks moteriškas laikrodis jums patiktų, nesunku suprasti vieną tiesą: dešimt skaitytojų pateiktų vis kitokį atsakymą. Štai sužavėjo sportiškai atrodantis laikrodis. O, koks solidus aksesuaras! Hm, koks subtilus laikrodukas… Tai bent spalvingas ir žaismingas! Ir tokių vertinimų bei susižavėjimų sulaukia skirtingi produktai. Čia kuo puikiausiai tiktų posakis, jog dėl skonio nesiginčijama. Svarbu, kad rinkoje yra daug prekių, tą skonį atitinkančių ir nuostabiai derančių prie mėgstamų aprangos derinių.

Minėta įvairovė atsiskleidžia netgi kalbant apie vieną konkretų laikrodžio modelį. Tarkim, klasikinio dizaino, nemasyvus moteriškas aksesuaras su juoda apyranke, apvaliu korpusu, baltu ciferblatu ir datos rodymo funkcija. Štai kokios reakcijos tikėtinos:

 • Koks gražus laikrodis! Kaip nuostabiai viskas dera! Noriu tokio!
 • Toks nieko, klasikinis, estetiškas. Bet brangokas.
 • Dailus, o ir kaina gera.
 • Ne mano skonio.
 • Nieko, bet man labiau patiktų su juodu ciferblatu.
 • Gražus, bet mėgstu rudas apyrankes, juodos nenoriu.
 • Galėtų būti be datos rodymo, man patinka minimalizmas.
 • Galėtų būti daugiau funkcijų, ne tik laiko ir datos rodymas.
 • Dailus laikrodukas, bet apyrankė atrodo per siaura.
 • Toks pusiau. Neblogas, bet kažko trūksta.
 • Man tokie laikrodžiai ne prie širdies, labiau mėgstu sportiškesnio dizaino.
 • Blankus, pernelyg nuobodus, trūksta išskirtinumo.
 • Toks dailus ir už tokią mažą kainą!

Ir tai anaiptol ne viskas, ką galima pasakyti apie tą patį produktą. Įsivaizduokite, kad parduotuvėje siūloma šimtas aksesuarų (tiek moteriški laikrodžiai internetu, tiek parduodami fizinėse parduotuvėse nusipelno įvairovės titulo, mat prekių išties daug). Apie kiekvieną aksesuarą pirkėjai turi vis kitokią nuomonę. Jeigu į parduotuvę užsukusių pirkėjų būtų paprašyta pakomentuoti apie eksponuojamas prekes, vertinimai būtų tokie kontrastingi!.. Pavyzdžiui, savo vertinimus pateikia trys žmonės. Produktų, kaip minėta, yra šimtas. Vadinasi, nuomonių bus net trys šimtai. O jeigu parduotuvėje yra trys šimtai produktų? Na, tada dauginam iš trijų ir gaunam devynis šimtus – 900. Galbūt iš tų kelių šimtų laikrodžių jums patiktų pora dešimčių, o gal išvis tik trys aksesuarai. Bet tai nereiškia, kad jūs pernelyg išrankiai dairotės naujo pirkinio. Tai reiškia, kad pasiūla yra plati. O plati pasiūla yra gerai.

Moteriški laikrodžiai internetu ir platus asortimentas taip pat nepriekaištingai dera. Svarbu, kad patinkantį gaminį rasite ir jūs, ir jūsų draugė. Nes pasirinkimas neprastas. Ką ten neprastas… Pasirinkimas didžiulis! Ir net jeigu dabar nežinote, koks laikrodėlis jums labiausiai tiktų, besižvalgydamos į vitrinas susipažinsite su tuo nuostabiuoju.

Related posts