You are here

Kokios pagalbos prireiks steigiant įmonę? Verslas 

Kokios pagalbos prireiks steigiant įmonę?

imones steigimas

Kad steigiant įmonę Vilniuje išvengtumėte teisinių rūpesčių, būtumėte tikri priimtais sprendimais ir nevargintumėte savęs papildomomis užduotimis, kreipkitės į įmonių steigimo profesionalus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks visapusišką pagalbą įmonės steigimo ir valdymo srityse.

Į pagalbą kvieskitės profesionalus

Šiuo atveju belieka atlikti svarbiausią darbą – išsirinkti bendrovę, kuria galėtumėte visiškai pasitikėti. Siūlome bendradarbiauti su rinkoje ne vienerius metus dirbančiais ir sėkmingą patirtį turinčiais steigimo profesionalais. Prisiminkite, kad tik ilgametė specialistų patirtis ir kasdienė praktika užtikrins kokybiškas ir jūsų poreikius atitinkančias paslaugas, garantuos, kad įmonių steigimas ir visi su šia sritimi susiję veiksmai atitiktų LR įstatymus ir numatytus veiklos standartus.

Šeši pagrindiniai įmonės steigimo žingsniai

Įmonės steigimas – gana sudėtingas ir praktinių žinių reikalaujantis procesas. Vis dėlto, siekiant apibendrinti visą steigimą, paprastai išskiriami 6 pagrindiniai steigimo veiksmai. Visų pirma jums reikalingas įmonės pavadinimas, kuris turi atitikti pavadinimo sudarymo reikalavimus. Antras žingsnis – tvarkingai paruošti steigimo dokumentai (steigimo sutartis, būsimos įmonės įstatai, steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas ir kt.). Trečiasis – registracijos adresas. Ketvirtas – minimalus įstatinis kapitalas (jei steigiate uždarąją akcinę bendrovę, reikės sudaryti minimalų įstatinį kapitalą). Penktasis žingsnis – notaro patvirtinimas. Teisininkas patvirtins, kad visi jūsų pateikti dokumentai atitinka įstatymų reikalavimus. Galiausiai belieka užregistruoti įmonę – VĮ Registrų centrui pateikti notaro patvirtintus dokumentus.

Pagalba tvarkant buhalterinę apskaitą

Jei niekuomet anksčiau nesusidūrėte su įmonės steigimo darbais, minėtasis procesas gali kelti gana daug klausimų. Kad sumažintumėte savo rūpesčius, patikėkite juos profesionalams. Be to, daugelis įmonių steigimo bendrovių tvarko buhalterinę apskaitą, kas yra itin paprasta ir patogu pradėjus įmonės darbus, samdant darbuotojus, mokant algas, priimant finansinius sprendimus ir tvarkant mokesčius. Primename, kad buhalterinės apskaitos specialistai privalo nuolatos kelti savo kvalifikaciją ir plėsti turimą žinių bagažą, kadangi tiek valstybės numatyti reikalavimai, tiek teisės aktai keičiasi labai dažnai. Kitaip sakant, bendraudami su šios srities ekspertais iš Vilniaus, būsite visiškai tikri, kad jūsų įmonės buhalterinė apskaita bus tvarkinga, atitiks visus įstatymus ir reglamentus, todėl jūs išvengsite brangiai kainuojančių klaidų ir teisinių nemalonumų.

 

Related posts