You are here

Kokios ausinės vilniečiams geriausios? Pramogos 

Kokios ausinės vilniečiams geriausios?

ausinesTikriausiai pastebėjote, kad nemažai vilniečių vaikštinėja su ausinėmis. Ne tik jaunimas, bet ir pagyvenę žmonės. Taip, rami muzika padeda pajausti pasivaikščiojimo dvasią, trankesnė – išlikti budriems ir nepapulti į nepageidaujamus incidentus bei avarijas. Kokybiškos ausinės muziką perduoda tiesiai į ausį, o ne į aplinką, tad nereiktų jų maišyti su garsiakalbiais, kuriuos mėgsta nešiotis paaugliai garsiai klausydami muzikos. Tai erzina aplinkinius, tiesa? Su ausinėmis niekas nieko neerzina. Be to ausinės yra tapusios tam tikro vilnietiško stiliaus dalimi. Nesakome, kad hipsteriai nešioja ausines. Jas nešioja pozityviai nusiteikęs jaunimas, išsiskiriantis iš minios ne tik šiuo, bet ir kitais aksesuarais.

Taigi klausimas – kurios ausinės yra geriausios? Atsakymas paprastas – kuo brangesnės, tuo geresnės… Juokaujame. Iš tiesų reiktų atsižvelgti į keletą momentų renkantis ausines.

Visų pirma – ar dedamos ant ausų, ar kišamos į ausis. Vieniems žmonėms kišamos į ausis ausinės tiesiog nesilaiko ir nuolatos iššokinėja, todėl pirmiausia reikia žinoti, ar tos mažos ausinytės laikysis ausyse. Jei laikosi sunkiai, rekomenduojama jų nepirkti. Kišamos į ausis ausinės negali perduoti visos garsų gamos, kadangi jos sunkiai apsaugo nuo išorės garsų.

Ant ausų dedamos ausinės turi specialų apsauginį sluoksnį, kuris apsaugo ausį nuo išorės garsų. Pati membrana, atkurianti garsą, yra to apsauginio sluoksnio viduje. Dažnai jis yra įdubęs, kad susidarytų pakankamai didelis tarpas tarp membranos ir ausies kaušelio. Taip garsas gaunamas kokybiškesnis. Tokias ausines renkasi Vilniaus muzikos gurmanai ir joms tikrai negaili pinigų.

Sportuojant labai smagu klausytis motyvuojančios muzikos, tačiau nuo judėjimo krenta ir ant galvos dedamos ir įkišamos ausinės. Reikalingi specialūs sprendimai. Tam labiausiai tinka ausinės, kurios yra užkišamos už ausies. Nesvarbu, ar įkišamos į vidų, ar dedamos ant ausų. Dažniausiai prie ausinių yra specialūs lankeliai, kuriais ausinė užkabinama už ausies. Tada galima ir lakstyti, ir sunkumus kilnoti.

Einant gatve dažnai į aki krenta vienas elementas – laidas. Dėl šios priežasties vilniečių itin mėgstamos Bluetooth ausinės. Jos belaidės, o muzika perduodama Bluetooth ryšiu iš išmanaus telefono arba planšetinio kompiuterio kišenėje ar krepšyje. Tai patogu, tačiau yra vienas minusas – tokias ausines reikia pakrauti, nes joms reikalinga energija. Kai kurie modeliai gali būti ir su baterijomis ir net su radijo imtuvais…

Vilniečiai mėgsta atrodyti stilingai ir spalvotos ausinės – jų stiliaus dalis.

Related posts