You are here

Ar elektriniai gyvatukai yra praktiškas sprendimas? Žmonės 

Ar elektriniai gyvatukai yra praktiškas sprendimas?

Įrengdami ar remontuodami vonios kambarį, turime galvoti ne tik apie būtiniausios įrangos – vonios, dušo, praustuvų ir kt. – pasirinkimą, bet nepamiršti ir rankšluosčių džiovintuvo svarbos. Praktika rodo, kad elektriniai gyvatukai šiuo metu mėgaujasi bene didžiausiu pirkėjų dėmesiu. Vis dėlto, atsiranda nemažai žmonių, keliančių klausimą, ar tai tikrai protingas pasirinkimas? Ar jie gali apšildyti didesnį vonios kambarį ir kokios yra jų dizaino galimybės?

 

Kada elektriniai gyvatukai yra teisingas pasirinkimas?

Elektriniai gyvatukai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai vonios kambaryje nėra atvesta centrinio šildymo sistema, o šilumą skleidžiantis rankšluosčių džiovintuvas jums vis tiek reikalingas. Elektrinio gyvatuko pasirinkimą šiuo atveju lemia tai, kad nebus reikalingas kapitalinis remontas, o gyvatuko privalumais galėsite džiaugtis atlikę nesudėtingus džiovintuvo montavimo darbus.

Elektrinis gyvatukas neretai montuojamas ir ten, kur reikalingas papildomas šilumos šaltinis, t. y. ne tik erdvioje vonioje, bet ir svetainėje, virtuvėje ar kitoje patalpoje. Iš tiesų, elektriniai gyvatukai vis dažniau naudojami kaip praktiškas namų aksesuaras, galintis efektyviai kovoti su drėgmės pertekliumi, todėl gamintojai siūlo vis įvairesnius elektrinių gyvatukų dizaino, formų ir spalvų sprendimus.

 

Svarbiausi elektrinių gyvatukų privalumai

Kaip ir minėjome, elektriniai gyvatukai dažniausiai yra vertinami dėl itin paprastų montavimo darbų, o tai reiškia, kad montavimo darbų kaina yra taip pat gerokai mažesnė, lyginant su kitais rinkoje esamais sprendimais. Patogu ir tai, kad elektrinis gyvatukas gali būti montuojamas praktiškai bet kur, svarbiausia – kad netoliese būtų elektros lizdas. Be to, ši įranga yra paprastai valdoma ir kontroliuojama, t. y. gyvatukai gali būti įjungiami tik tuomet, kada jų reikia. Tai itin patogu vasaros metu, kuomet papildomos šilumos tikrai nereikia. Kai kurie elektriniai gyvatukai yra su termostatiniais valdikliais, kas leidžia nustatyti radiatoriaus temperatūrą pagal jūsų poreikius arba iš anksto nustatyti temperatūrą, iki kurios norėtumėte, kad jūsų kambarys būtų šildomas. Negalima pamiršti dizaino sprendimų – elektriniai gyvatukai stebina itin plačiomis spalvų ir formų galimybėmis, todėl nesunkiai realizuosite pageidaujamo interjero viziją.

 

Tačiau, nereikėtų pamiršti, kad…

Elektriniai gyvatukai paprastai negali būti naudojami kaip pagrindinis vonios kambario apšildymo sprendimas. Dažniausiai šių gyvatukų galia nėra itin didelė. Be to, nereikėtų pamiršti ir to, kad naudodami įrenginį, kuriam reikalinga elektros energija, neišvengiamai susidursite su didesnėmis elektros išlaidomis. Neretai kaip trūkumas minima ir gana didelė elektrinių gyvatukų kaina, tačiau, žinoma, čia nereikėtų pamiršti mažesnių montavimo ir eksploatacijos išlaidų.

Related posts