You are here

Kaip dušo sienelė gali pakeisti vonios kambario interjerą? Verslas 

Kaip dušo sienelė gali pakeisti vonios kambario interjerą?

Ilgą laiką namų interjere dominavo vonia. Vis dėlto, keičiantis laikams ir spartėjant gyvenimo tempui, dušo kabina tampa kur kas patogesniu pasirinkimu. Dušo modelių pasiūla šiandien tokia plati, kad išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančią konstrukciją gali tapti sudėtinga. Net ir dušo sienelė gali skirtis savo dydžiu, montavimo sprendimais, skaidrumu, spalvomis ir kitais niuansais, todėl visus šiuos kriterijus būtina įvertinti iš anksto. Nuo jūsų pasirinkimo gali priklausyti visas vonios kambario interjeras ir čia dominuojanti atmosfera.

Dušo sienelės montavimo sprendimai

Šiandien įsirengti dušo kabiną gana lengva tiek naujai įrengtame būste, tiek patalpoje, kurioje jau buvo vonia. Viskas, ką turite padaryti, – išnešti vonią ir jos vietoje sumontuoti dušo kabiną. Jei atsiranda problemų dėl plytelėmis neišklijuotų grindų ir sienos plotų, juos galima uždengti dušo sienelėmis, dušo padėklu ar kitais dušo elementais.

Pavienės dušo sienelės montavimas paprastai rekomenduojamas kiek erdvesniam vonios kambariui, kuriame toks sprendimas atrodo itin šiuolaikiškai ir moderniai. Dušo sienelės gali būti tiek montuojamos atskirai, tiek sudaryti konstrukcijas. Itin patogus sprendimas, siūlomas montuoti buvusios vonios vietoje, – įrengti dušo kabiną, kurią sudaro įprastos stumdomos dušo sienelės ir grūdinto stiklo galinės sienelės, leidžiančios uždengti buvusios vonios vietą. Paprastai priekinės dušo sienelės yra gaminamos iš skaidraus arba iš dalies skaidraus stiklo, o galinės – iš spalvoto, sienas dengiančio grūdinto stiklo. Kad atitiktų vonios matmenis, galinių sienelių dydžiai gali būti įvairių aukščių ir skirtingo pločio. Jei dušo kabina įrengiama vietoje senos vonios, galinė dušo sienelė gali būti montuojama ir ant senų plytelių viršaus.

 

Dušo sienelė padeda kurti vonios kambario atmosferą

Neretai dušas tampa esminiu vonios kambario akcentu, į kurį krenta visas dėmesys. Tai reiškia, kad tinkamai parinkta dušo sienelė gali atlikti lemiamą vaidmenį kuriant vonios kambario interjero nuotaiką. Pvz., berėmės dušo sienelės atrodo itin šiuolaikiškai ir prabangiai, išlaiko vientisumo įspūdį, puikiai tinka minimalistiniam interjerui.

Dušo sienelės gali skirtis savo formomis, skaidrumu, stiklo storiu. Kuo storesnis stiklas, tuo sienelė bus tvirtesnė, stabilesnė ir atsparesnė smūgiams, tačiau tuo pačiu metu ji bus sunkesnė, todėl tai gali sukelti sunkumų montuojant jas į lengvesnes, pvz., gipskartonio, konstrukcijas. Priklausomai nuo skonio, dušo kabinos sienelės gali būti matinės, skaidrios, tonuotos ar su piešiniu. Pastaraisiais metais itin daug dėmesio sulaukė dušo sienelės, turinčios veidrodžio efektą. Toks sprendimas puikiai tinka mažesniam vonios kambariui, kadangi optiškai padidina erdvę.

Related posts