You are here

Tvarkingų nagų paslaptis kelionės metu Žmonės 

Tvarkingų nagų paslaptis kelionės metu

Šiuo metu Vilniuje itin populiarus ilgalaikis gelinis lakavimas, tai išeitis keliaujančioms, skubančioms ir sau mažai laiko galinčiom skirti moterims. Jo paslaptis- gelio pagrindo nagų lakas, kuris išsilaiko daug ilgiau nei įprastas. Šiuo būdu nulakuoti nagai be pakitimų būna 3-4 savaites, o lakas džiūva taip greitai, kad iš karto nusilakavus nagus galima mautis pirštines ar autis batus. Gelis- tai priemonė, skirta nagų modeliavimui. Puikiai tinka tiek natūralių nagų stiprinimui, tiek dirbtinų nagų priauginimui tipsų ar formelių pagalba.

Ką daryti norint turėti sveikus nagus?

Norint turėti  sveikus nagus, jais reikia pradėti rūpintis iš vidaus, tai yra, koreguoti savo mitybą. Per parą apie 50 procentų viso suvalgyto maisto turėtų sudaryti vaisiai ir šviežios daržovės, su kuriais gausime visus reikiamus vitaminus, mineralus ir fermentus. Vitaminas B ypač svarbus sveikai odai ir nagams. Nagai sluoksniuojasi, jei jiems trūksta drėgmės. Todėl nusiplovus rankas, jas ir nagus reikėtų gerai įtrinti drėkinamuoju kremu. Patariama, vengti stiprių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, nenaudoti lako valiklio.

Magnetinis nagų lakas

Pasaulį išvydo magnetinis nagų lakas. Toms, kurioms nusibodo matiniai ar keramikos imitacijos nagai, pats laikas pasidomėti šia inovacija. Magnetinis nagų lakas yra paprasčiausia ir greičiausia nagų dailės forma: sukurti kelių atspalvių raštą užtrunka vos kelias minutes. Kaip jis daromas? Nagų lako sudėtyje yra dalelių, reaguojančių į magnetą, tad užtenka nusilakuoti nagus, ties jų paviršiumi palaikyti buteliuko dangtelį, kuriame įmontuotas magnetas, ir nagų lakas subėga į dailias  juostas.

Gelis nagams internetu

Gelis nagams internetu– tai didelis prekių pasirinkimas, saugus pirkimas, prekių pristatymas įnamus. Įsigyti  prekes internetu pigiau. Dabartiniu metu meistrai gali rinktis iš daugybės prekių ženklų, atsižvelgiant į gelinių lakų talpą, kainą, spalvų asortimentą ar produkto gamintoją. Reikia pripažinti, kad gelinio lako gamintojas tai itin svarbus rodiklis, įvertinant gaminio kokybę. Garsių firmų prekiniai ženklai, byloja apie naujausias ir saugiausias gamybos technologijas bei nuolatinį produktų tobulinimą.

Related posts