You are here

Telefonai Huawei – neabejotinai kokybiški prietaisai Verslas 

Telefonai Huawei – neabejotinai kokybiški prietaisai

telefonai Huawei

Vilniečiai visada renkasi pačius naujausius ir geriausius telefonus, kokie tik yra rinkoje. Ar žinote, kokie Huawei telefonai dabar yra patys geriausi ir naujausi? Tai Huawei Mate 30 Pro 5G. Mate 30 serija gali būti randama ir Lietuvoje, tuo tarpu Mate 30 Pro 5G yra telefonas, kuris vis dar skirtas Azijos rinkai – Kinijai, Korėjai ir Japonijai, kuri jau dabar sparčiai diegia 5G ryšio tinklus. Lietuvoje šių telefonų greičiausiai nesulauksime, nes 5G ryšys pas mus atsiras dar negreitai… Per tą laiką tiesiog bus išleisti nauji telefonai, o senų modelių į Lietuvą vežti tiesiog nebeapsimokės… Deja, tokio to karo tarp JAV ir Huawei pasekmės. Bet grįžkime prie telefonų.

Telefonai Huawei visada išsiskyrė savo dizaino sprendimais. Šį kartą Huawei nustebino savo gerbėjus puikiu 4 lęšių kameros sprendimu. Jei neseniai pristatytas Apple telefonas buvo internautų išjuoktas būtent dėl 3 lęšių kameros išdėstymo (iPhone kamera buvo vaizduojama kaip kaitlentė), tai Huawei dizaineriai tokių klaidų jau nepadarė ir vartotojai labai teigiamai sutiko 4 kameras nugarėlėje, įmontuotas į apvalų „objektyvą“. Iš dalies tai primena tradicines „muilines“, nors fotografavimo kokybe jas šie telefonai tikrai lenkia. Šis apvalus ratas vadinamas Halo – halas. Beje, kamera pagaminta bendradarbiaujant su viena garsiausių pasaulyje optikos gamybos įmone Leica.

Kamera yra ta dalis, kuria Mate 30 Pro gali pasigirti kone labiausiai. Kad 4 lęšių kamera veiktų kuo puikiausiai, reikalingas itin galingas dirbtinį intelektą palaikantis procesorius. Tam reikalui panaudotas Kirin 990 5G procesorius. Tai labai galingas „variklis“ šiam telefonui.

Kitas nuostabą keliantis dalykas yra ekranas. 6,62 colių įstrižainės OLED ekranas nėra pats geriausias rinkoje (čia visus aplenkė Sony, savo naujausiuose telefonuose sumontavusi net 4K raiškos ekraną), tačiau atrodo jis įspūdingai. Ypač su tais ekraniniais šonais, kurie prisideda prie patogesnio ilgo telefono valdymo.

Taip ir neina suprasti šiuolaikinių telefonų gamintojų. Tai jie montuoja 3,5 mm ausinių kištuko lizdą, tai ne… Šie telefonai Huawei tokį turi, nors yra patys naujausi ir šviežiausi. Tad pasakyti, kad tai žingsnis atgal neapsiverčia liežuvis. Huawei dirba geriausi inžinieriai, tad vargu, ar jie čia galėjo palikti tokią klaidą.

Kiek gi toks telefonas kainuoja? Pakankamai daug – 1200 eurų. Kaip minėjome, Lietuvoje tokio įsigyti nepavyks. Artimiausias jo giminaitis Lietuvoje yra Huawei Mate 20 Pro už 460 eurų. Juo Vilniuje prekiauja visos telefonų parduotuvės ir interneto parduotuvės.

Related posts