You are here

Kreditai vilniečiams: nauji patarimai Verslas 

Kreditai vilniečiams: nauji patarimai

kreditaiVilniaus krašto žmonės greitaisiais kreditais naudojasi gana dažnai. Priežastys – pačios įvairiausios, tačiau pastebimos kelios tendencijos, būdingos tik Vilniaus kraštui ir pačiam miestui. Kreditai panaudojami ne pravalgymui, o rimtiems pirkiniams. Kodėl?

Ne paslaptis, kad Vilnius kiekvienais metais auga. Daugėja jame žmonių ir jaunų specialistų. Kai kurie jauni specialistai, apšilę kojas ir susiradę gerus darbus, patraukia į Vilniaus apylinkes – ramesnius kaimus, nutolusius nuo centro per 15-20 kilometrų. Didžioji ir Mažoji Riešė, Avižieniai, Sudervė, Zujūnai, Grigiškės, Nemėžis, Pagiriai, Juodšiliai, Marijampolis, Vėliučionys, Bezdonys, Nemenčinė ar net Maišiagala kiekvienais metais sulaukia vis naujų gyventojų. O jie vis kažką remontuoja, stato, perka, kuriasi.

Paskolos Vilnijos krašte imamos statyboms ir įsirengimui. Reikia juodžemio aplink sodybą esančiai pievelei lyginti? Pasiskolinkime 200-300 eurų (už tokią sumą galima gauti 3 sunkvežimius juodžemio). Taip mąsto Vilniaus rajono gyventojai. Tautybė reikšmės neturi, nes čia gyvena žmonės iš visos Lietuvos.

Ką galėtume patarti imantiems kreditus?

  1. Grąžinkite juos anksčiau. Jei įmanoma, žinoma. Paskolos yra ne tik finansinė, bet ir psichologinė našta, kuria neša visa šeima, ne tik jos galva…
  2. Parduokite savo sodo gėrybes ir padenkite bent iš dalies paskolos įnašus. Tai galite padaryti labai nesunkiai, jei dirbate centre. Tiesiog paskelbkite apie turimus atliekamus obuolius ar morkas savo kolegoms, bendradarbiams. O gal auginate triušius? Dar geriau, nes už triušienos kilogramą galite gauti 5-7 eurus be jokių problemų. O gal net ir daugiau.
  3. Ištuštinkite savo garažą ir sandėliuką. Tikrai rasite, ką galima parduoti. Net jei tai bus seniai naudojami įrankiai ar tušti stiklainiai. Galbūt rasite ir labai senų daiktų, kurie gali būti lobio vertės. Pasinaudokite skelbimų portalais, ten tikrai rasite pirkėjų savo nenaudojamiems daiktams.
  4. Naudokitės viešuoju transportu. Jei iki darbo centre važiuojate 40-90 minučių, laikas pradėti skaičiuoti degalus, kuriuos sunaudojate pakeliui į darbą. Akivaizdu, kad mėnesinis bilietas autobusui kur kas pigesnis, todėl per mėnesį galite sutaupyti 20-30 eurų, kurie ženkliai sumažintų kredito įmokas. Tiesa, teks prisitaikyti prie kitokio ritmo ir grafiko…
  5. Uždarbiaukite pas kaimynus. Greičiausiai netoliese gyvena nemažai pagyvenusių žmonių. Jiems reikia malkų, kartais šieno, o kartais ir žemę aparti, nuravėti daržus. Pasisiūlykite į pagalbą ir visa šeima padirbėkite pusdienį. Manau pas senelius tikrai atsiras 20 eurų už jūsų pagalbą, tad galėsite bent iš dalies padengti savo įmokas. Darbas gryname ore – puikus būdas laikytis dietos ir neužsisėdėti namie ant sofos.

Būkite aktyvūs, ieškokite galimybių ir visada jomis naudokitės. Susiraskite pelningą hobį, kuris jums atneš papildomas pajamas ir jokie kreditai nebus baisūs, kad ir kaip jais gąsdintų žiniasklaida.

Related posts