You are here

Puslapių kūrimas Vilniuje – kelios alternatyvos Reklama Verslas 

Puslapių kūrimas Vilniuje – kelios alternatyvos

puslapiu kurimas vilniuje

Vilnius – didelis miestas, todėl jame viskam atsiveria didelės galimybės. Taip pat ir interneto puslapių sukūrimui. Atrodo, kad puslapių kūrimas Vilniuje yra tik tam tikrose įmonėse? Taip, tai efektyviausias variantas, tačiau jis ne vienintelis. Teatleidžia mums programuotojai, bet išvardinsime visas alternatyvas.

Puslapius kuria profesionalios puslapių kūrimo įmonės

Kol kas tai efektyviausias būdas susikurti puslapį. Įmonė pasirūpina viskuo. Patiems reikia tik labai nedaug pastangų… Vilniuje veikia keliasdešimt tokių įmonių, tad pasirinkimas tikrai pakankamas.

Ar apsimoka? Taip, jei jūsų puslapis turi būti rimtas, solidus, nepriekaištingai veikti. Iš įmonės visada galima išsireikalauti reikalingų koregavimo darbų ir puslapio užbaigimo. Atrodo tai ne itin svarbu, tačiau nuolatinis nepatenkintų klientų badymas pirštais privers kitaip viską vertinti. Interneto puslapis turi būti jūsų nuolatinis darbuotojas ir pardavėjas, o ne klaidų ir nesklandumų maišas, nuolat ryjantis pinigus.

Puslapių kūrimas Vilniuje pas profesionalus yra pakankamai brangus, bet investicija atsiperka.

Puslapius kuria laisvadarbiai programuotojai

Situacija labai paprasta – susirandate programuotoją, kuris jūsų puslapį kuria dalimis, nes tuo pačiu metu dirba ir su kitais projektais. Tai pigiau, nei samdyti įmonę, tačiau trunka daug laiko ir pastangų. Ne visada sklandi komunikacija, terminų nesilaikymas ir aišku, nenumatytos finansinės išlaidos. Tai trūkumai, kurie retai atperka sukūrimo kainas. Jei profesionali įmonė paprašys 700 eurų už puslapio sukūrimą, tai laisvadarbis programuotojas tai padarys už 400.

Puslapius kuria… po darbo

Tokie žmonės yra dar vadinami „chaltūrščikais“. Nemalonus žodis, bet jis atskleidžia paslaugos esmę – kuo greičiau ir kuo paprasčiau. Deja, programuotojas, dirbantis po darbo dažnai tokių projektų imasi. Rezultatas gali nuvilti, nes dirbama ne darbo valandomis, vengiama gyvo bendravimo. Aišku, toks puslapis kainuotų 200 eurų, tačiau jo laukti reiktų pakankamai ilgai, o ir rezultatas neaišku koks.

Puslapius kuria pažįstami

Tiksliau sakant, kiek turi laiko, tiek ir įdeda į puslapio kūrimą. Gerai, kad dabartinės technologijos yra taip ištobulėjusios, kad puslapį galima sukurti ir paleisti vos per pora valandų. Pažįstamam užtenka ir 100 eurų už darbą, tačiau pabaigti kurti puslapį jau gali tekti ir pačiam. Apie konsultacijas ir skubią pagalbą galite pamiršti. Viskas bus padaryta, kai atsiras laisvo laiko. O jei jo neatsiras? Baisu net pagalvoti apie tokius puslapių kūrimo būdus.

Puslapius kuriate patys

Deja, tai jau nebestebina nieko. Nereikia programuoti nieko. Tiesiog pasirenkate tinkamą dizainą ir pats pasidarote puslapį žiūrėdami įvairius Youtube vaizdelius. Aišku, reikės sugaišti nemažai laiko sprendžiant tam tikras problemas. Bet puslapį susikursite patys. Patys sau pasidarysite ir dizaino elementus, ir turinį susikelsite, ir TVS pasijungsite. Tai įmanoma, tik kainuoja baisiai daug nervų.

Kurį būdą rinksitės jūs? Rekomenduojame pirmą, jei vertinate savo laiką ir nervus pinigais…

 

Related posts