You are here

Kodėl Vilniuje taip mėgstami Apple iPhone telefonai? Pramogos 

Kodėl Vilniuje taip mėgstami Apple iPhone telefonai?

Pastebėjome tendenciją – vilniečiai vis labiau vertina iPhone telefonus. Kodėl? Pasiaiškinome plačiau ir kai kurie paaiškinimai mus nustebino.

Apple iphone telefonai

Pasirodo, Apple iPhone telefonai Vilniaus ir jo apylinkių gyventojams yra labiau dovanojami, negu pačių perkami. Štai kelios priežastys, dėl kurių miestiečiams iPhone toks artimas.

  1. Apple iPhone telefonai yra duodami darbdavių. Ateidamas į naują darbą ne vienas darbuotojas pamato, kad teks nuo Windows persiorientuoti į kitą operacinę sistemą iOS. Visi įmonės kompiuteriai yra MacBook, tad natūralu, kad darbui visi darbuotojai naudoja iPhone ir net iPad planšetinius kompiuterius. Kitas momentas yra sąlyga, kad naujas darbuotojas galės po bandomojo pasirinkti darbinio telefono modelį. Keista, tačiau daugelis darbuotojų renkasi būtent iPhone telefonus, kurie kainuoja 400-700 eurų.
  2. Kalėdų senelio dovanos. Ko prašo vaikai Kalėdoms ir kitoms progoms? iPhone telefono. Ne, jie neprašo populiaraus Xperia, Huawei, HTC ar LG telefono. Populiariausias pasirinkimas yra iPhone. Deja, kartais tokia dovana yra kiek per brangi, tad vaikams tenka džiaugtis vidutinės kainos lygio Samsung telefonu, kuris yra pakankamai galingas ir geras, tačiau pigesnis. Deja, Apple iPhone telefonai modelių gausa nepasižymi.
  3. Madingi draugai. Jei jūsų visi draugai turi iPhone telefonus, ar pirksite Windows Lumia arba bet kurį kitą Android telefoną? Greičiausiai ne, nes turėsite nuolatos reaguoti į kandžias replikas. iPhone gerbėjai visada nepraleidžia progos pašiepti kitų gamintojų telefonų savininkus. Kam jums to reikia?..
  4. Išskirtinis telefonas. Pripažinkime – Apple iPhone telefonai yra tikrai išskirtiniai. Juos atpažįsta gatvėje ir visada susilaukiate dėmesio. Argi tai nepakankamai svari priežastis jį įsigyti? O jei pasirodysite su naujausiu Samsung telefonu, kažin, ar atkreipsite daug dėmesio, nes iš nugarėlės niekas nesupras, kad tai pats „kiečiausias“ modelis.
  5. Stabilumas ir kiti techniniai parametrai. Ne veltui Apple produkcija yra tokia populiari pasaulyje. Jos vienas iš bruožų yra stabilumas ir patikimumas. Android sistema pilna įvairių klaidų ir problemų, tuo tarpo naujoji iOS10 yra itin stabili ir patikima. Nedaug šansų užsikrėsti virusais. Tai itin imponuoja tiems, kas pavargo nuo nuolatos lūžinėjančių telefonų. Be to medžiagos, iš kurių pagaminti šie telefonai yra kokybiškos.

Vilniečiai visa tai kuo puikiausiai supranta, todėl negaili kelių šimtų eurų naujiems iPhone telefonams. Juo labiau, kad kai kurie telekomunikacijų operatoriai siūlo juos įsigyti su nuolaidomis ar išsimokėtinai. Tai reiškia, kad ir nedideles pajamas gaunantys vilniečiai gali sau leisti tokius gražuolius įsigyti.

Kituose miestuose, deja, situacija skirtinga. Jei iPhone populiarus dar ir Kaune, tai provincijoje visi renkasi nebrangius Samsung telefonus. Keista, tačiau ten prioritetai kitokie. iPhone laikomas tvirtu telefonu (be to yra įvairių sutvirtinančių dangtelių ir ekrano apsaugų), tad patvarumo argumentas čia nelabai tinkamas…

 

Related posts