You are here

Kaip vasarą lengviau grąžinti greituosius kreditus Verslas Žmonės 

Kaip vasarą lengviau grąžinti greituosius kreditus

paskola

Priežasčių, dėl kurių gali būti imami greitieji kreditai, tikrai labai daug. Vieniems pritrūksta kažkokiam pirkiniui, kitiems reikia investicijoms, kitus bėda ištinka ir kt. Kur panaudoti pinigus, tikrai rasite. Tačiau reikės ir galvoti, ką su jais paskui daryti, kad jie būtų grąžinti. Vasara – palankus laikas grąžinti skolas, nes pragyvenimas net ir Vilniuje yra šiek tiek lengvesnis ir pigesnis. Štai keletas patarimų, su kuriais jūsų greiti kreditai bus grąžinti lengviau.

 

Rinkti gėrybes miškuose, pardavinėti

 

Viena iš strategijų, su kuria jūsų greiti kreditai bus grąžinti lengviau: tai pasinaudoti vasaros gėrybių ištekliais laukuose. Nėra taip sunku šiek tiek pasivaikščioti po miškus aplink Vilnių, jeigu turite laisvo laiko. Sezono metu tą daryti gali ir vyresnieji vaikai, turintys tam laisvo laiko. Rinkti uogas, grybus, žoleles miškuose gali būti labai pelninga veikla, iš kurios pamažu ir susidarys tos dalys, kurios galės būti grąžintos kaip  kreditai internetu. Ką ir kada rinkti? Stebėkite, kokių uogų sezonas. Miškuose renkamos žemuogės ir mėlynės, nes natūraliai jų užauginti nepavyksta, reikia miško aplinkos. Taigi, ir įkainojamos brangiai, o parduoti galima paprasčiausiai pakelėje. Taip pat miškuose galima rinkti grybus: voveraitės, baravykai visada bus superkami geriausiomis kainomis. Taip pat galima rinkti gervuoges – itin brangios uogos, tačiau jų rugpjūčio mėnesį visgi auga ne tiek ir daug, derlius nebus begalinis. Galiausiai – galima rinkti miškuose žoleles arbatai: čiobrelius, mėtas. Ir reikia jau gerai žinoti, kokios tos žolelės yra gerai parduodamos, kokias reikėtų rinkti.

 

Tapti vienos vasaros vegetarais

 

Dar vienas sprendimas, kurį priėmę savo gyvenime padarysite taip, kad greitieji kreditai internetu būtų grąžinti lengviau – tai tapti vienos vasaros vegetarais. Vasara – tai metas, kuomet visur pilna daržo gėrybių. Galite pirkti visokiausias daržoves, vaisius, uogas, labai sveikai maitintis vien tik tokiu maistu. Nereikės dėl to labai stengtis, pasimaitinsite sveikai ir iškart jausitės gerai. Mėsos produktai iš tiesų yra brangūs, todėl jums reikėtų sąmoningai vengti jų, siekiant sutaupyt. Kartu tai bus iššūkis jūsų valingumui – suprasite, ar galite iš tiesų atsisakyti kažko. Ir aišku vėliau patirsite teigiamą poveikį organizmui – pamatysite. Ir sutaupysite, ir sveikiau pagyvensite, ir kreditus lengviau grąžinsite. O gal pokyčiai taip patiks, kad vegetaru virsite ilgesniam laikui?

 

Atostogauti nemokamai: lietuviškoje gamtoje

 

Manote, kad jeigu greiti kreditai turintiems skolu paimti, tai atostogų vasarą nenusipelnėte? Niekada nereikia savęs taip skriausti. Atostogų jūs tikrai nusipelnėte. Ir ne bet kokių, o labai smagių. Mat atostogauti galėsite lietuviškoje gamtoje. Vasarą nereikia niekur toli nuo Vilniaus važiuoti. Pakanka aplankyti tėvus ar draugus kaime, sode, ir ten ant šviežios žolės, šviečiant saulei, pailsėti.

 

Nuomoti turistams paklausias vietas

 

Kad greičiau išgaruotų greitos paskolos negrąžinta skola, galima vasarą užsiimti ir įvairiais turistiniais verslais. Pavyzdžiui, jeigu gyvenate netoli ežero, miško, upės, kurortiniuose miesteliuose ar didmiestyje, ir ten turite bent šiek tiek gyvenamosios vietos – tuomet galite ją išnuomoti turistams. Tai bus labai patogu ir smagu, kadangi nieko per daug investuoti nereikės ir žmonės jums mokės tiesiog „už dyką“. Taip pat galima ir kitaip uždirbti turizmo metu. Gaminti rankdarbius ir juos pardavinėti.  O gal kažkur pasidėti ledų vežimėlį ir pardavinėti ledus.

Related posts