You are here

Kada paskola internetu vestuvėms gera, ir kada bloga idėja Verslas Žmonės 

Kada paskola internetu vestuvėms gera, ir kada bloga idėja

pinigai

Visuomet paskola internetu turėtų būti toks dalykas, kuris leistų žmogui pasijausti geriau. Kuris išlaisvintų ir padėtų tarsi nubraukti kažkokius rūpesčius. Skolinamės paprastai neplanuotai. Kuriame planus turėdami pinigų, vėliau paaiškėja, kad jų trūksta. Arba apskritai kažkas nutinka visiškai netikėto ir tuomet tenka pasiskolinti. Tačiau vartojimo paskola vestuvėms kai kuriais atvejais gali būti gera, o kitais atvejais ne visai vykusi idėja. Nors vestuves tikriausiai, kaip ir visi žmonės, planavote iš anksto ir tam skyrėte pinigų, bet jų netikėtai pritrūko… Kaip atskirti, ar paskola internetu vestuvėms bus suteikta tikrai su geru pagrindu.

Kas vilniečiams rūpi labiau: santuoka ar vestuvės

Pradedate galvoti apie tai, kokios lauks vartojamosios paskolos palukanos ir kaip čia labiausiai apsimokėtų, kur skolintis paskolas, kad mažiau reikėtų grąžinti? Pirmiausia visgi derėtų pagalvoti iš kitos pusės: apie kitus, be galo svarbius dalykus. Jūs turite pagalvoti, kas Jums iš tiesų rūpi, kas Jums iš tiesų yra svarbu.

Jeigu nelankėte kursų poroms šeimos centre, galbūt praleidote daug svarbios informacijos. Tačiau vienas svarbiausių dalykų, apie kurį yra visgi kalbama tokiuose kursuose, tai keliamas klausimas, kas Jums yra svarbiau: santuoka ar vestuvės. Ir kuo tai apskritai skiriasi. Dažniausiai tai daroma kartu tą pačią dieną ir prilyginama vienam dalykui. Bet iš tiesų tai yra skirtingi reiškiniai. Santuoka yra visa ko pagrindas, tai priesaika būti vienam su kitu iki mirties. Padėti skausme ir varge. Tam reikalingi tik 2 liudininkai ir dvasininkas. Vestuvės – tai šventė, kurios metu yra švenčiamas santuokos faktas. Ir būtent jos paprastai ir sudaro didžiąją kainą. Jums reikėtų pirmiausia apsispręsti, kodėl tuokiatės, kokio gyvenimo ateityje su savo išrinktuoju žmogumi tikitės. O tuomet suprasite ir, kokio iš tiesų vestuvių biudžeto reikia, ir kokiems vestuvių atributams verta imti paskolą, skolintis, o kam jau būtų per daug. Aiškių prioritetų turėjimas visada leidžia surasti geriausią sprendimą ir suvokti, ko iš tiesų norite.

 

Vilniuje vestuvių kainai ir paskolos dydžiui didelę įtaką darys ir svečių skaičius, jį reguliuoti reikėtų labai atsargiai. Kviečiate tik artimiausius, ar visą būrį žmonių? Jeigu kviesite tik kelis artimiausius draugus su šeimomomis, savo artimiausius šeimos narius, per vestuves bus apie 30 – 40 žmonių. Jeigu tik praplėsite ratą – jų greitai skaičius išaugs iki 100.

 

Kokioms paslaugoms dera skolintis

 

Tam tikrų paslaugų vestuvėms ir santuokai tikrai reikia, nes be jų neįvyks šis procesas. Patys pagrindiniai dalykai, kuriems ir vartojamoji paskola internetu galėtų būti suteikta, yra šie:

  • Santuokos įregistravimas civilinėje metrikacijoje (kainuos iki 100 eurų);
  • Tuokiantis bažnyčioje: auka bažnyčiai (derėtų taip pat palikti bent 100 eurų, kad kunigui netektų mokėti iš savo kišenės);
  • Žiedai (jie net neturi būti prabangūs, gali kainuoti vos kelis eurus).

Štai ir viskas, ko iš tiesų reikia santuokai Vilniuje. Šiems dalykams mini paskolos internetu ir užtektų, ir būtų pagrįsta skolintis. Kita vertus, plečiant pačias minimaliausias vestuves iki šiek tiek didesnių, dar galėtų būti tokios išlaidos, kurioms irgi reikėtų paskolos internetu be registracijos mokescio:

  • Jaunųjų drabužiams;
  • Gėlėms;
  • Šventiniams pietums ar vakarienei kartu su liudininkams.

Visos kitos išlaidos jau yra pagal poreikius.

 

Related posts