You are here

Interneto puslapių kūrimas vilnietiškai Reklama 

Interneto puslapių kūrimas vilnietiškai

Interneto puslapių kūrimas Vilniuje ir kituose miestuose skiriasi. Nors ir ne drastiškai, tačiau skirtumų tikrai yra. Kuo gi pasireiškia šie skirtumai? Apie tai papasakojo tarptautinės reklamos agentūros Taurus Media darbuotojai.

Vilniuje kurti interneto puslapį – brangiau

Priežastis, kodėl taip yra slypi interneto puslapių kūrėjų įmonėse. Jos dažnai įsikūrusios centre, prašmatniuose verslo centruose, o tai reiškia, kad įmonės išlaikymo kaštai krenta ir ant užsakovų.

Kitas momentas – daug darbuotojų. Kuo jų daugiau, tuo didesnės išlaidos darbuotojų išlaikymui. Ne visi dirba su visais projektais, todėl nedidelėms komandoms reikia uždirbti visiems kitiems.

Susitikinėjimo kultūra taip pat prisideda prie didesnių išlaidų. Su kūrėjais iš kitų miestų bendraujama nuotoliniu būdu, tuo tarpu su Vilniaus įmonėmis reikia bent keleto susitikimų, verslo pietų. Taip gaištamas laikas, atsiranda papildomų išlaidų.

Kaip tai pakeisti? 2020 metais kilusi Koronos viruso epidemija kiek pakoregavo interneto puslapių kūrėjų darbo specifiką. Dabar daugelis susitikimų vykdoma nuotoliniu būdu. Nuotoliniu būdu vyksta ir darbas. Po šios epidemijos verslas aiškiai supras nuotolinio darbo privalumus ir trūkumus, todėl galės panašią praktiką taikyti ir ne krizės metu.

Keista, bet tarptautinėse kompanijose tai nėra problema, nes darbas ir taip vyksta iš skirtingų pasaulio šalių, kai programuotojas Lietuvoje, dizaineris – Rusijoje, o užsakovas – JAV ar Australijoje.

Vilniuje – didesnis profesionalų pasirinkimas

Nors programuotojų miestu yra laikomas Kaunas, Vilniuje specialistų yra labai daug. Beje, dizainerius ruošia Vilniaus Dailės Akademija. Tai aukščiausio lygio specialistai galintys ne tik dirbti su interneto puslapių dizainu, bet ir su firminiu stiliumi.

Vilniuje taip pat apstu ir kitų sričių specialistų – vadybininkų, rinkodaros specialistų, projektų vadovų, analitikų, turinio kūrėjų. Dėl to čia tiek daug interneto puslapių kūrimo įmonių.

Vilniuje yra daug daugiau nedidelių verslų, kuriems reikia naujų interneto puslapių, tad natūralu, kad ir tokios paslaugos pasiūla yra pakankamai didelė.

Vilniuje dirba mažiausiai 3 kalbomis kalbantys darbuotojai. Tai itin vertinama savybė, kuri labai praverčia dirbant ne tik su vietos klientais, bet ir su užsakovais iš užsienio. Nemažai Vilniaus interneto puslapių kūrėjų dirba tarptautiniu mastu. Tai labai sveikintinas dalykas.

 

 

 

Related posts