You are here

Graži šypsena yra pozityvumo šaltinis Sveikata Žmonės 

Graži šypsena yra pozityvumo šaltinis

dantys

Estetinės odontologijos klinika skirta ne tik dantims

Ar kada pagalvojote, kiek daug įvairių žodžių ir frazių sukurta išreikšti susižavėjimui, teigiamam vertinimui? Štai spindinti kino žvaigždės šypsena gerbėjus skatina pačius šypsotis. O komentarų gausybė:

  • „Tai bent šypsena.“
  • „Puikios emocijos.“
  • „Nuostabu!“
  • „Ohoho!“
  • „Vau kaip faina!“
  • „Neprastai, neprastai…“
  • „Šypsena, verčianti kalnus.“
  • „Nuostabiau nei nuostabu.“
  • „Puikumėlis!“

Galima ir kokį eilėraštį apie šypseną sukurti, juk pozityviai nusiteikusiam žmogui pavyksta neblogai surimuoti:

Šypsokitės, žmonės, nes dantys balti

Yra ne tik maistui, bet ir juokui skirti!

O štai estetinės odontologijos klinika skirta ne tik dantims. Kaip suprasti, paklausite? Ogi nesunkiai: estetinės odontologijos klinikos paskirtis – padėti žmonėms. T. y. sprendžiamos dantų problemos, bet pacientas – ne patys dantys, o žmogus. Gal tai skamba kiek filosofiškai, gal nuo šių minčių užsimanėte atsiversti kokį filosofinį traktatą, bet, šiaip ar taip, visa tai yra kiekvieno iš mūsų kasdienybė. Ne, 365 dienas per metus nesilankome pas odontologą, bet dantų priežiūra – kasdienė rutina. Tik pabandyk neprižiūrėti, tuoj įsiveis kokių negerumų…

Graži šypsena yra pozityvumo šaltinis

Įprasta teigti, kad žmogus šypsosi tada, kai yra laimingas, kai nuotaika nesubjurusi. Aišku, įvairių šypsenų rūšių esama – miela, ironiška, netgi liūdna. Pati geriausia – linksma – šypsena ne tik rodo, kad žmogus laimingas, bet ir pati yra pozityvumo šaltinis. Toks užburtas ratas: šypsena – ir priežastis, ir pasekmė.

Paprastas pavyzdys: vasariškai nusiteikęs vilnietis norėtų pasimėgauti braškiniais ledais, bet prisiminęs, kad dantys labai jautrūs šalčiui, šios minties atsisako ir nukabina nosį. Arba štai ateina atostogos, nusprendžiama papietauti, pasidaryti arbatos ir jaukiai terasoje ją išgerti. Deja, kiekvienas gurkšnis – dantų skausmas. Tai signalizuoja, kad neabejotinai laikas pas odontologą.

Iš šių pavyzdžių aiškėja, kad sveiki dantys yra geros nuotaikos šaltinis. O kai jie išties sveiki, tai ir šypsotis maloniau.

Verta atkreipti dėmesį, kad estetinės odontologijos klinika Vilniuje nėra skirta kuo greičiau išbandyti visokiausius metodus ir įvairiausiais būdais dantis tobulinti. Pirmiausia apžiūrima, nusprendžiama, kokių priemonių reikėtų. Puikūs gydytojai nebruka savo paslaugų kaip kokio loterijos bilietėlio.

Lietuva – kokybiškų odontologinių paslaugų šalis

O ar kada susimąstėte, kodėl emigrantai grįžta į Lietuvą taisyti dantų? Tai tendencija, patvirtinanti visus jau išakytus dalykus (apie gydytojų pagalbą žmonėms ir kt.). Graži šypsena yra pozityvumo šaltinis, o Lietuvoje tą gražią šypseną „prisijaukinti“ yra lengviau.

Skamba kaip reklaminio lankstinuko tekstas? Tai dar puikiau – odontologų paslaugos atitinka reklamuojamą naudą.

Beje, šiuolaikinės odontologijos klinikos – visai kas kita, nei sovietinių laikų istorijos apie plaktukus ir mechanikų reples. Šiais laikais dirbama kitaip, pirmiausia atsižvelgiama į pacientų gerovę, taikomos modernios priemonės. O mūsų šalis bendrame odontologinių paslaugų kontekste – nuostabi. Tai patvirtina emigrantai, nusprendę gydytis dantis ne ten, kur yra išvykę, o gimtinėje.

Related posts