You are here

Automobilių nuoma Vilniuje – kodėl, kam ir kada? Verslas 

Automobilių nuoma Vilniuje – kodėl, kam ir kada?

Automobilių nuomos rinka yra viena sparčiausiai augančių verslo sričių, atitinkanti išrankiausių klientų poreikius. Automobilių nuomos bendrovės, pvz., „RentCar“, gali pasiūlyti itin plačią transporto priemonių pasiūlą šventėms ir kasdienai, turizmui ir važinėjimui darbo reikalais. Priklausomai nuo konkrečių vairavimo įpročių, galima rinktis tiek didesnius, talpesnius automobilius, tiek mažesnes transporto priemones, automobilius su automatine ir mechanine pavarų dėže.

Kodėl verta kreiptis į automobilių nuomos bendrovę?

Auganti automobilių nuomos rinka neatsiejama nuo augančios klientų paklausos. Šiandien automobilis tapo neatsiejama kasdienybės dalimi, kuri persipina su visomis gyvenimo sritimis. Automobiliu vykstama į darbą, keliaujama į parduotuves, taip pat – vežami vaikai į darželius, mokyklas, užklasinės veiklos užsiėmimus. Automobilis yra nepakeičiama priemonė ir atostogaujant, turistaujant, persikraustant. Nors daugelis žmonių turi nuosavas transporto priemones, kartais nutinka taip, kad automobilis sugenda arba prireikia kitokių duomenų priemonės, pvz., didesnio automobilio išvykai su visa šeima.

Automobilių nuomos sąlygos

Išsinuomoti automobilį gali ne jaunesni nei 18 metų asmenys. Paprastai, jei vairuotojas nėra sulaukęs 21 metų amžiaus arba neturi 2 metų vairavimo patirties, yra taikomas papildomas mokestis. Norint išsinuomoti automobilį, nuomos bendrovei reikia pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybės kortelę arba pasą. Primename, kad jei nuomojamą automobilį ketina vairuoti daugiau nei vienas asmuo, kiekvienas papildomas vairuotojas nuomos bendrovei taip pat turėtų pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

 

Ką siūlo automobilių nuomos bendrovės?

Automobilių nuoma Vilniuje galima visais metų laikais, visomis savaitės dienomis. Tai praktiškas sprendimas, atitinkantis individualius vairuotojų poreikius. Klientams siūlomi dyzeliu ir benzinu varomi automobiliai su mechanine ir automatine pavarų dėže, talpūs mikroautobusai ir kompaktiški miesto automobiliai. Šios srities lyderiai klientams siūlo tik naujus, techniškai tvarkingus automobilius, kurie kelionės metu taps patikimu partneriu. Automobilių nuomos kainos gali skirtis individualiu atveju. Paprastai kainą lemia tiek pasirinkto automobilio modelis, tiek nuomos laikotarpis. Daugelis nuomos bendrovių siūlo itin palankias kainas tuomet, jei pasirenkamas ilgesnis nuomos terminas. Prieš nuomodami automobilį, būtinai pasikalbėkite su nuomos bendrove dėl papildomų sąlygų, pvz., kilometražo limito, navigacijos nuomos ir pan.

 

 

Related posts